20/11/2025
H U N G A R I A N W E D D I N G G A L A
🎪the greatest show🎪
Nem vagyok egy igazán pózer alkat, az első képen például Ádám barátommal éppen a sültgalambot várjuk. De az is lehet, hogy csak leesett az állunk.
Elképesztő látványvilág, isteni ételek, fergeteges buli és a szakma kiválóságai mind egy helyen. Ez volt a 12. .
Óriási köszönet a szervezőknek, akik hatalmas energiát fektetnek abba, hogy ez a gála évről évre létrejöhessen és felülmúlja önmagát.
Ezúton gratulálok a jelölt és díjazott kollégáimnak 🏆
A képekért pedig köszönet: