24/04/2022
Сьогодні рівно два місяці війни...
Війни,яка розділили нас до та після.
Це перші квіти,на які піднялась рука,улюблені весняні,рожеві тюльпани ... А пригадуєте минулого року,скільки було чарівних композицій,цікавих ідей в кошиках,ми разом з вами раділи життю,вітали рідних,сподівались на краще))Як все змінилось.
Зараз ми працюємо в іншому напрямку,збираємо кошти для потреб наших Захисників,збираємо гуманітарку для наших людей,іноді стикаємось з різними складнощами,але це не суттєво.Ми всі прагнемо перемоги! Прагнемо бути живими,вільними,українцями в Україні!
Божої благодаті всім вам та дочекатися звістку, яка всім нам так необхідна, як найскоріше💙💛