Свадебная фея

Свадебная фея Организация сказочно красивых свадеб!

10/08/2022
Ну що, давно я не розказувала вам про ситуацію на ринку весільних послуг. Поговоримо?Отже, найголовніше, що треба знати ...
04/08/2022

Ну що, давно я не розказувала вам про ситуацію на ринку весільних послуг.

Поговоримо?

Отже, найголовніше, що треба знати - весілля є! Так, не в тому обсязі, не в тій кількості і не в тих масштабах, що ми звикли. Але тим не менше, вони є. Скажу чесно, я очікувала, що ситуація буде гірше🙈

Що змінилось? Ну в першу чергу весілля стали більш камерними, з меншою кількістю гостей. Змінився час підготовки- раніше зазвичай починали готуватися за кілька місяців- півроку. Тепер якщо є кілька тижнів, це прекрасно!
Так, це важче, але все реально! Класний організатор допоможе зробити вам все швидко, при цьому не жертвуючи якістю!

Відповідаючи на питання, як можна гуляти весілля, коли війна? Можу сказати лише одне - ми маємо жити сьогодні, не чекаючи кращих часів! Від того, що сядемо і будемо плакати і чекати, коли вибьють всю русню, нічого не зміниться! А від того, що люди на один вечір відчують себе безмежно щасливими, бо це день, про який вони мріяли, зміниться! Ми можемо допомагати перемозі по різному! І наш позитив- це також допомога!

Жити треба сьогодні, бо завтра може і не бути!

Тому, любі наречені, плануйте весілля! Ви даєте роботу весільним спеціалістам, а вони в свою чергу завдяки вам платять податки, донатять на ЗСУ і наближають перемогу разом!

Ну і запрошую вас до діалогу? Колеги, як у вас справи в цьому році?

Знаєте, ким я мріяла стати в дитинстві? Ну тільки не смійтесь, обіцяєте?Я мріяла стати чаклункою🙈 От чесно-чесно, завжди...
20/07/2022

Знаєте, ким я мріяла стати в дитинстві?

Ну тільки не смійтесь, обіцяєте?

Я мріяла стати чаклункою🙈 От чесно-чесно, завжди хотіла бути такою собі відьмочкою з рудим волоссям, зеленими очима, чорним котом, яка вміє передбачати майбутнє, ворожити і читати думки інших.

Мені здавалося в мене є всі шанси, адже в мене чудова спадковість 😂 Маленька ремарка - мене назвали в честь моєї прабабусі, яка в селі була відомою тим, що всіх лікувала та вміла бачити те, що не бачать інші.

Тож з дитинства я знала - буду чаклункою! Тому знала всі способи ворожінь, купляла з кишенькових грошей газету про магію та мм з друзями викликали всіх можливих духів🙈😂
Звісно чаклункою в дорослому житті я не стала. Хоча по характеру я ще та відьма 😈

Клянусь, обираючи назву для агенції, назва «Свадебная фея» прийшла абсолютно випадково. Але так прижилася, що тепер у всіх в телефонах я підписана як Фея і так мене всі і називають.

Моя фантастична інтуїція дозволяє мені оминати складні ситуації - я та людина, яка за 12 днів до початку першого коронавірусного локдауну продала фотостудію, а за 20 днів до війни знайшла роботу, не пов’язану з івентами. Моя чуйка мене ніколи не обманює! Я завжди знаю, що мене чекає з тою чи іншою людиною чи в тій чи іншій ситуації, і коли йду в неї, то йду усвідомлено, знаючи, що буде боліти потім.

А ще обожнюю, коли чоловіки мені кажуть: «Ти що мене приворожила? Не можу ні про що більше думати»😜 І тут ремарка - це найдурніше, що може бути - намагатися когось приворожити. Любов вона народжується зсередини, тільки тоді можеш бути щасливим🥰
Ну про мою здатність домовлятися з погодою і розганяти хмари думаю вже всі наречені та підрядники чули неодноразово😂

Тож можна сказати, що свій дитячий план я виконала? Чорна кішка в мене була, мій перукар плавно виводить мій колір волосся у рудий, на машині особлива наклейка 😉

От тільки очі все ж таки хай будуть карі, бо від лінз вже надто очі болять 😜

А хочете познайомитися зі мною абсолютно нестандартно? Уявіть, що ви не підписані на мене місяць, рік або більше, а я зн...
11/07/2022

А хочете познайомитися зі мною абсолютно нестандартно? Уявіть, що ви не підписані на мене місяць, рік або більше, а я знайомлюсь з вами вперше і розказую про себе?

Інколи в мене відчуття, що я проживаю не одне життя,а таке враження, що в мене насипали купу всього, що вистачило б на декілька людей.

Отже, як би я відповідала вам на прості питання, якби у нас з вами було перше побачення:

- Чим ти займаєшся на роботі?
- Я організовую та оформлюю весілля, продаю весільні сукні, збираю коробочки з подарунками, випускаю книжки для наречених, а ще продаю будинки, пишу тексти на замовлення та веду сторінки в інстаграм.

- А яке в тебе хобі в вільний час?
- Я 4 рази на тиждень займаюсь танцями, малюю дитячі картини із звірятками і мрію розписати такими малюнками стіни в дитячій лікарні, а коли накриває стрес - вишиваю хрестиком.

- Які твої мрії? Ну крім того, щоб Путін здох?
- Я мрію побудувати ресторан! А ще, враховуючи мою спадковість, то цікаво б було навчитися працювати з таро.А ще мрію про будинок в сосновому лісі. Хоча ні, якщо в мене буде ділянка в лісі, я побудую там ресторан. А ще мрію про Porsche Хоча ні, якщо в мене буде Porsche, як я буду возити в ньому стільці та спили дерев? А ще викупити старий історичний будинок та відреставрувати!

- Які твоі ідеальні стосунки?
- Наповнені емоціями, дуже легкі та романтичні, щоб перехоплювало дух! Хоча все-таки хочеться стабільності та створити своє місце спокою та затишку, де бути щасливою з коханою людиною. Але я не хочу заміж! Хоча б красиве весілля я б собі організувала 😂

- Який в тебе характер?
- Як каже одна з моїх кращих подруг, я дуже добра і дуже вперта. Я завжди досягаю своїх цілей, але при цьому дуже мяко та поступливо. Я ніколи не буду йти на прямий конфлікт, але при цьому обовязково досягну бажаного. Я дуже емоційна, але при цьому ніколи не здаюсь перед складнощами. І взагалі, чим складніше, тим цікавіше!

- Що для тебе найцінніше в житті?
- Люди, які мене оточують! Все, чого, я досягла, завдяки тим, хто мене оточує! Я дуже легко сходжуся з людьми і обожнюю знаходити нових друзів, проте не пробачаю зраду та обман і викреслюю людей назавжди із свого життя так само легко.
👇👇👇

Сьогодні одна з моїх сторіз по ходу стане приводом до нового челленджу серед моїх підписниць😜 Для мене свого часу стало ...
25/06/2022

Сьогодні одна з моїх сторіз по ходу стане приводом до нового челленджу серед моїх підписниць😜

Для мене свого часу стало відкриттям, що червону помаду можна «носити» просто так, без святкового приводу, без особливої нагоди! Тому що червона помада - це відображення внутрішнього стану!

Просто бути впевненою в собі в будь-якій ситуації, просто не звертати уваги хто що скаже, просто відчувати себе красивою!

Ми дівчатка так часто придумуємо собі зайві комплекси, неіснуючі недоліки і соромимося бути яскравими. Пропоную це змінити просто зараз!

Отже, пропоную приєднатися до челленджу #длячервоноїпомадипривіднепотрібен 🥰🥰🥰

І чекаю завтра ваші відмітки в сторіз! Не треба боятися бути яскравими!

Що робити із весіллями під час війни?Обіцяла на цю тему поговорити більш докладніше, бо розумію, шо це питання турбує ба...
21/06/2022

Що робити із весіллями під час війни?

Обіцяла на цю тему поговорити більш докладніше, бо розумію, шо це питання турбує багатьох!

Отже, моя думка і як весільного організатора, і як звичайної людини, що весілля не можна відкладати на потім! Тому що навіть під час війни не можна ставити життя на паузу! Треба любити, одружуватися, створювати нові сім’ї, народжувати дітей!

Але!!! Я однозначно впевнена в тому, що зараз весілля мають бути в іншому форматі, ніж були раніше! Зараз не час для танців «до упаду», пісень Сердючки та запальних конкурсів! Дійсно, якщо ви бачите ваше весілля саме таким, то краще відкласти святкування до кращих часів.

Якими можуть бути весілля 2022? Душевними, емоційними, атмосферними, в колі тих, кого любите найбільше!
Чи доцільно робити виїзну церемонію? Однозначно так! Саме час сказати один одному ті самі слова і обітниці, які будуть підтримувати у найважчі часи!

Чи доцільно купувати пишну весільну сукню? Якщо ви про неї завжди мріяли, то однозначно так! І не зважайте, хто що вам скаже біля РАЦСу, бо ніхто не може забрати у вас мрію бути найкрасивішою нареченою!

Чи доцільно запрошувати гостей? Однозначно так, щоб розділити цей день із тими, хто дорогий вам!

А що ж стосовно святкування?
Скоріше за все не варто робити пишний бенкет, а от фуршетний варіант весілля або Кейтеринг десь в заміському комплексі або в лісі - це ідеальний варіант!

Раджу дуже ретельно підійти до музичного супроводу! Бо коли наші хлопці тримають оборону своїми життями, для гоп ЦА ЦА точно не місце!

Але найголовніше, просто будьте щасливими в цей день! І проживіть його, отримуючи задоволення від кожної хвилини! Наше життя таке коротке, не відкладайте своє щастя і своє весілля на потім!

Иногда нам кажется, что вокруг одна темнота, и даже не видно лучика света впереди… А ещё нам кажется, что мы совсем один...
31/05/2022

Иногда нам кажется, что вокруг одна темнота, и даже не видно лучика света впереди…

А ещё нам кажется, что мы совсем одиноки в этом, что никто нас не понимает и не может помочь…

И становится ещё сложнее в этой темноте, не зная, где же ее конец и сколько ещё нужно идти вперёд, чтобы прийти на свет!

Но… Иногда достаточно поделиться своими страхами и переживаниями с теми, кто рядом. И вдруг окажется, что такие же чувства испытывают и другие люди вокруг, и что страх, разделённый с кем-то, уже совсем не такой страшный. Да и вообще идти по дороге легче с кем-то, а не одному…

Знаете, если сейчас вам сложно, тяжело, страшно, не бойтесь поделиться своими чувствами! Вы увидите, как много людей вас поддержит!!!

Мне, конечно, очень помогает сейчас справиться с моим эмоционально нестабильным состоянием Инстаграм. Я просто обожаю общаться с вами в Директ!
Хотя с многими в реальной жизни мы даже не знакомы, но я всегда отвечаю на каждое сообщение, а ваши слова для меня очень важны!!!

Меня подруги прозвали любя «Блогериня». А я и не обижаюсь, потому что эта страничка помогает мне вытягивать себя из сложных состояний. Я знаю, вы посмеётесь над моими дурацкими шутками или странными видео, напишите слова поддержки, когда я публикую грустные сториз, набросаете места, где можно заправить машину и ещё много чего!!!

Спасибо вам за эту поддержку- для меня именно она среди темноты вокруг является тем самым лучиком света!

P.S. Никогда не сделаю отдельно зелёный кружочек, потому что вы все для меня важны! Ну только вы потерпите иногда видео, где я сижу в коробке или под столом или странные мемы. А то ж с чувством юмора у меня не очень🙈 но вы ж потерпите, правда?

21/05/2022

Коли хотіла зробити кілька сторіз, а вийшов повноцінний міні-кліп казкового ранку в

Фото і відео
Місце зборів
Букет .kobetz

Мабуть, вже всі написали, що сьогодні день вишиванки. Всіх зі святом, до речі!Але мені прикро, що вся цінність цього ста...
19/05/2022

Мабуть, вже всі написали, що сьогодні день вишиванки. Всіх зі святом, до речі!
Але мені прикро, що вся цінність цього стала приходити до нашого народа лише зараз!

Вишивка, вишита сорочка і не тільки- це надзвичайно сильна енергетична штука! Це те, в чому особливість нашого народу і те, що дає нам сили крізь покоління!

В мене до цього особливе ставлення! Я носила вишиванки ще до того, як це стало модним. На мене ще в школі косо дивилися - типу «выпендривается». Але мені це було настільки в кайф, бо по іншому себе почуваєш! Я багато років сама захоплююсь вишивкою - і точно знаю, яку енергетичну силу несуть вишиті речі! Хоча багато хто ставиться до мого хоббі і досі з насмішкою. Але не так давно ми прибирали і Настя вперше побачила мій весільний рушник, який я теж вишивала сама. І треба було бачити її захват і захоплення.

А кілька днів назад вона попросила мене вишити їй сукню. Сказала, що хоче, щоб саме я її вишила. Тому зараз шукаю, де можна знайти для неї заготовку, щоб зробити дитину щасливою.

Це все до чого! Давайте одягати вишиванку не раз на рік, а просто так! Тому що в ній -душа нашого народу!

Address

Poltava

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Свадебная фея posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Свадебная фея:

Share

Category