02/07/2025
Обіцяла розповідь про весілля з усіма подробицями, тож ловіть:)
Весілля Олени та Романа ми почали заздалегідь, часу було достатньо, єдине - вони прийшли вже з локацією, і це виявилось неабиякою складністю в подальшій підготовці.
Локація знаходилась за 50 км від Києва і це накладало навантаження на бюджет у вигляді транспортних витрат досить немаленьких.
Також локація мала доволі своєрідне розуміння сервісу, яке було почерпнуте ще з радянських часів 😎.
Далі був підбір підрядників, але тут жодної інтриги: зробила підбірку по кожній позиції, таблички Exel, кілька зумів і вуаля - підрядникі заброньовані 😁.
Весілля планувалось на відкритому повітрі, тож комунікації з природою були на мені 😃.
І ось цей день настав, ми з 6:00 ранку на локаціі.
І ось перші трабли - фуршет був накритий під деревами, з яких летіли листя, жучки-павучки і треба було що 5 хв прибирати це все.
Далі стіл для наречених на гостей. Біла скатертина, білі квіти і …. ВІТЕР 💨, усе зносить, вази падають, вода лʼється на скатертину і тут @ зробила неможливе - на час, коли усі сідали за стіл все виглядало бездоганно. Висновок- обирайте якісних підрядників (а вони не можуть коштувати дешево!)
Тільки ми почали видихати, що?!
Правильно пішов дощ ☔️. Обладнання накривалось усім чим тільки можна 👌
Далі дощ пройшов і почалась спека! Тож терміново переносили парасолі, щоб поставити їх на столом.
Розріз торта, що тут може піти не так?!
Виявилось, що стіл під нього замалий і треба терміново нести інший 😉
І тільки коли щасливі наречені і не менше щасливі гості стрибнули в басейн разом з ведучим @ , ми трішки трішки видихнули!
Ще скажу, що це весілля 💍було без великих форс-мажорів, можна сказати easy 😊.
Якщо дочитали до кінця, дякую.
Якщо є питання , пишіть в коментарі 😉
Ваш організатор весіль 💍