05/06/2026
Колись ми можемо спілкуватися щодня😁
Ділитися новинами, жартами, якимись переживаннями. Бути важливими одне одному людьми
А потім в якусь мить життя розводить по різним життєвим дорогам
Без сварок
Без образ
Мовчки і спокійно ну або ні 🫣
Просто одного дня повідомлень стає менше
Потім ще менше
А потім вони закінчуються зовсім
І знаєте що?
Це не завжди про те, що хтось поганий чи хтось винен.ну як, має бути зі свідомої точки зору - не завжди
Іноді люди приходять у наше життя на певний період. Щоб чогось навчити, підтримати, пройти поруч частину шляху
А потім дороги розходяться
Так само й з підписниками, клієнтами, знайомими
Не всі, хто прийшов одного разу, мають залишитися назавжди
І це нормально
Головне тут - бути вдячними, що вони були поруч ❤️