13/10/2018
Milé nevestičky, šijeme šaty na mieru. To znamená, že Vám dokonale sadnú 😍 Nie podľa obrázka. To znamená zas ušitie fejku. Je to nemorálne a trestné! Ani my sa netešíme, keď nám niekto fejkne šaty. Je to smutné. Skúste to brať aj z tejto stránky 😘