12/06/2026
absolvovala som ďalší workshop s a musím povedať, že by som ho dopriala zažiť každému-fakt každému ( nielen kvetinárom, floristom). celé dva dni sa dookola skloňovali slová ako cyklus života, udržateľnosť, ochrana životného prostredia, uhlíková stopa, návrat k prírode, návrat k sebe samému ❤️❤️❤️. Dva dni plné inšpirácie, úprimných rozhovorov a pobytu v krásnom prostredí s gastrozážitkami aj ochutnávkou vín v rezorte
Ďakujem všetkým, ktorí sa podieľali na tomto dušu obohacujúcom workshope.