12/12/2020
❤Milí priatelia❤
K 31.12.2020 zatvárame naše detské centrum na Bitúnkovej ulici 😔Tento rok nám všetkým priniesol mnoho prekvapení, skúšok samozrejme aj radostí. V týchto náročných časoch je však najdôležitejšie zdravie, rodina, a hlavne pozitívne myslieť a pozerať sa s nádejou dopredu✌👣👣👣
🥰Ďakujeme vám za spoločné chvíle, programy, zážitky....za vás ❤🙏
Touto cestou vám želáme krásne Vianočné sviatky🎄🎅plné lásky, radosti, pokoja a porozumenia, ale hlavne plné zdravia 🎄🥰a prajeme vám úspešný Nový rok 🙏❤
Zo srdca a vďačne
❤TEAM HAPPY❤