30/06/2025
Dobrý večer. Dnešným dňom oficiálne skončilo Kvetinárstvo v Kurime 😢. Ďakujem vám všetkým za podporu a prejavenú dôveru. Vďaka za zdieľania a reklamu v online priestore. Vďaka za milé slová, aj za to, že ste niekedy prišli len tak, na kus reči 🙂. Bolo to krásnych 12 rokov a som vďačná Bohu za ten čas... Snažila som sa kvitnúť, kde ma Boh zasadil, a teraz ma presádza inde. Nuž teda budem sa snažiť kvitnúť aj tam 🙂. Prajem vám všetko dobré. Boh vás žehnaj 😘