12/04/2026
11. apríla som odštartoval svadobnú sezónu ako Tibi vőfély-starejší v prekrásnom prostredí vinárstva István pincészet v Šahách. Dani a Jutka tu spečatili svoju lásku v jedinečnej atmosfére, ktorá bola plná radosti, emócií a nezabudnuteľných momentov. Celá svadba bola výborne zorganizovaná do posledného detailu. O kulinársky zážitok sa postaral šéfkuchár Cibuľka, ktorého jedlá boli skutočným gastronomickým umením – právom by mohol byť kandidátom na Michelinskú hviezdu. Sladkú bodku dodali vynikajúce zákusky z Bošian, ktoré potešili každého hosťa. Skvelú atmosféru podporil aj výborný DJ, profesionálna a milá obsluha, ako aj kvalitné domáce vína, ktoré podčiarkli charakter celého večera.Hostia sa výborne zabávali, parket bol plný energie a dobrej nálady. Verím, že aj mojím účinkovaním som prispel k tomu, aby bol tento deň ešte výnimočnejší a nezabudnuteľný.Dani a Jutke zo srdca želám veľa zdravia, lásky, porozumenia a krásnych spoločných chvíľ na ich životnej ceste!
Április 11-én kezdtem meg az esküvői szezont vőfélyként -Tibi vőfély-starejší a gyönyörű környezetben található István Pincészetben, Ipolyságon. Dani és Jutka itt pecsételték meg szerelmüket egy igazán különleges, érzelmekkel és örömmel teli hangulatban.Az esküvő szervezése minden részletében kifogástalan volt. A gasztronómiai élményről Cibuľka séf gondoskodott, akinek fogásai valódi kulináris mesterművek voltak – bátran mondhatjuk, hogy akár Michelin-csillagra is esélyes lehetne. Az édes élvezetekről a Bošanyból érkezett sütemények gondoskodtak, amelyek minden vendéget lenyűgöztek. A hangulatot tovább emelte a kiváló DJ, a profi és kedves kiszolgálás, valamint a pincészet saját, kiváló minőségű borai.A vendégek fantasztikusan érezték magukat, a táncparkett tele volt energiával és jókedvvel. Bízom benne, hogy az én közreműködésem is hozzájárult ahhoz, hogy ez a nap még emlékezetesebb legyen.Dani és Jutka számára szívből kívánok sok egészséget, szeretetet, megértést és rengeteg közös boldog pillanatot az életük során