03/05/2026
.....a čo ste robili vy cez predĺžený víkend?????
My sme toho stihliiiii!!!!♡♡♡♡♡♡..pracovné zasadnutie,40tka,2*50tka,60tka a samozrejme sme birmovali a birmovali a birmovali...Nezabudli ste ani na catering od nás.Ďakujeme!!!
Zajtra pokračujeme:*