23/03/2026
V torek, 24.3. ob 18h vabljeni na posebno meditacijo z gongom in kristalnimi skledami.
Pomlad se prebuja, narava se obnavlja in to je popoln čas, da se tudi vi povežete sami s sabo, odložite staro energijo ter naredite prostor za novo.
Zvok gonga in kristalnih skled vas nežno popelje v globoko sprostitev, kjer se um umiri, telo regenerira, energija pa ponovno steče. To je priložnost, da se ustavimo, zadihamo in napolnimo z novo, svežo življenjsko močjo, ki jo bomo potrebovali za kaotične in stresa polne dneve, sredi katerih smo se znašli.
Ob prihajajoči pomladi in času velike noči si podarite trenutek zase, trenutek notranjega ravnovesja, miru in harmonije.
Vaše telo, um in duša vam bodo hvaležni.
Skozi meditacijo nas bo popeljala Marjeta Meti, ki nas vedno znova navduši tudi z individualnimi sporočili in napotki. Ja, vedno znova smo presenečeni nad tem, kar nam prebere iz kart.
S seboj lahko imate steklenico vode, ki jo boste lahko potem pili še nekaj dni.
20 €
Zaradi lažje organizacije so prijave obvezne.