23/09/2021
Z velikim veseljem sporočamo, da se to soboto ob 18:30 v Šc Triglav pričenja prvenstvo za člansko moštvo Futsal Olimpije. Nasprotnik zeleno-belih bo Kmn Sevnica. Trener ekipe Futsal Olimpije, ki bo pod tem imenom premierno nastopila v 2. SFL je g. Almir Fetić. Igralski kader je sestavljen iz imen, ki so dobro poznana na malonogometni sceni, ter mladih talentiranih igralcev, ki to še bodo. Trenerju in ekipi želimo veliko sreče in obilo zadetkov v nasprotnikovi mreži.