02/01/2021
Dragi Eventio prijatelji,
posebno leto je za nami, vsak smo ga po svoje doživeli in preživeli. Leto, ko sem "praznovala" 10. obletnico svojega Eventia. Leto, ko se mi je vse ustavilo, a tudi leto, ko sem spoznala prekrasne ljudi, s katerimi sem na tak ali drugačen način sodelovala in leto, ko sem izdala svojo drugo knjigo - priročnik za mlade.
Vsekakor leto, ki si ga bom zapomnila in vi verjetno tudi.
Iz srca HVALA, da ste bili ob meni tudi v tem drugačnem letu, me spodbujali in mi dajali motivacijo, da grem naprej. 💪❤
Zdaj sem (in upam tudi vi) pripravljena na 2021, da ga z zaletom in novim upanjem začnem(o). 🤩🌻
Želim vam, da karkoli dobrega boste v 2021 posadili ... NAJ RASTE! ❤ Pa naj bo to upanje, veselje, ljubezen, zaupanje, radost, razumevanje, hvaležnost, sočutje ali kaj drugega. 🌱
SREČNO in POGUMNO v novo leto.
Vaša Urša