18/05/2021
Pentru ca se vede parcă luminița de la capătul tunelului,vine vara cu pasi repezi, începem să gândim și să vrem să trăim NORMAL ,venim cu un anunț: Majoritatea celor care au fost la noi ,știu că eram o afacere mica de familie, 2 părinți și cei 5 copii .Timpul trece repede, copii cresc, acum sunt adulți: Printesele de odinioară sunt studente,una chiar educatoare la o gradi din oraș, clownul Scaparici are 1,80 si da Bacul,iar MINNIE e clasa a 9-a la LMV ..
Pandemia ne-a schimbat puțin viziunea ,prioritățile ,chiar viața de zi cu zi .Anul acesta NU MAI ORGANIZĂM ANIVERSARI . Poate la anul după ce vom termina renovarea începută, se vor așeza lucrurile mai bine ,vom vedea ce va fi.. Multumim frumos pentru ca ne-ati fost alături, ne-ati apreciat , nu vrem să vă sam speranțe deșarte ptr aceasta vară...Scuze anticipate daca am supărat pe cineva si încă o dată MULTUMIM !