10/06/2026
O seara frumoasa iti doresc si ganduri bune!.*..Prietenia este punctul cel mai inalt al pamantului si puntea catre cer.Totul depinde de cm intelegem termenii “prieten”, “prietenie” ..!..* Salutari voua celor care din cand in cand mai aruncati cate un ochi pe aici…Bunatatea este infinita pentru aceia pe care noi ii consideram prieteni… Exista totusi prieteni care ne ofera la randul lor acceasi bunatate si aceia sunt adevaratii.PRIETENI..Orice poveste are un sfarsit dar…in viata un sfarsit e un nou inceput…prietenia este o comoara foarte pretioasa..sa aveti o saptamana frumoasa bucurii si sanatate cu impliniri ..!un strop de roua un gand bun pentr-o zi noua , toate numai ptr. tine 😘