360 Life Story

Call Directions Website Contact the business

360 Life Story 360 video booth - platformă video
photobooth - cabină foto
tobogan gonflabil

Pentru ca vrem sa te ajutam sa iti imortalizezi amintirile de la cele mai importante momente din viata ta, iti punem la dispozitie doua dispozitive pe care noi le numim ‘’creatoare de amintiri’’: cabina foto si platforma video. Fie ca este vorba de nunta ta, botezul sau majoratul copilului tau, petrecerea de firma sau aniversarea nuntii de aur, iti poti surprinde invitatii cu marturii practice si durabile. Photo booth/Video booth 360 Life Story

Photo booth 360 Life Story - Daca vrei o marturie in format fizic
Video booth 360 Life Story – Daca vrei o marturie digitala

New party 🥳🎊🎈📷 Photo booth 360 Life Story          eveniment majorat constanta
02/10/2026

New party 🥳🎊🎈📷 Photo booth 360 Life Story
eveniment majorat constanta

New party 🥳🎊🎈🎥 Video booth 360 Life Story          eveniment majorat constanta
12/09/2026

New party 🥳🎊🎈🎥 Video booth 360 Life Story
eveniment majorat constanta

VREI CA EVENIMENTUL TĂU SĂ FIE CEL DESPRE CARE TOATĂ LUMEA VORBEȘTE? Atunci ai nevoie de 360 Life Story! 🎥📸✨🏆📸 CABINĂ FO...
11/09/2026

VREI CA EVENIMENTUL TĂU SĂ FIE CEL DESPRE CARE TOATĂ LUMEA VORBEȘTE?
Atunci ai nevoie de 360 Life Story! 🎥📸✨🏆

📸 CABINĂ FOTO + 🎬 PLATFORMĂ VIDEO 360° = distracție garantată și amintiri pe care invitații le vor păstra mult timp!

Perfecte pentru:
💍 Nunți
👶 Botezuri
🎂 Aniversări
🎉 Majorate
🏢 Evenimente corporate
🥳 Petreceri private

Invitații tăi nu doar participă la eveniment… devin parte din poveste! 😍

✨ Poze spectaculoase
✨ Clipuri video 360°
✨ Momente pline de energie
✨ Conținut perfect pentru Facebook, Instagram și TikTok

📅 Rezervările se fac din timp!
📩 Scrie-ne în privat și hai să pregătim împreună experiența perfectă pentru evenimentul tău.

🎥 Tu trăiești momentul. Noi îl transformăm într-o amintire. ❤️

New party 🥳🎊🎈🎥📷Video booth & Photo booth by 360 Life Story          nunta eveniment
06/09/2026

New party 🥳🎊🎈🎥📷
Video booth & Photo booth by 360 Life Story
nunta eveniment

New party 🥳🎊🎈🎥📷Video booth & Photo booth by 360 Life Story          nunta evenimentNew party 🥳🎊🎈🎥📷Video booth & Photo bo...
05/09/2026

New party 🥳🎊🎈🎥📷
Video booth & Photo booth by 360 Life Story
nunta eveniment

New party 🥳🎊🎈🎥📷
Video booth & Photo booth by 360 Life Story
nunta eveniment

New party 🥳🎊🎈📷 Photo booth 360 Life Story          eveniment majorat constanta
23/06/2026

New party 🥳🎊🎈📷 Photo booth 360 Life Story
eveniment majorat constanta

Address

Constanta
900642

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when 360 Life Story posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to 360 Life Story:

Shortcuts

Share

Category