PoP Fizz Events

Directions Contact the business

PoP Fizz Events Cocktail Bar
Tort de shoturi
Lemonade Bar
(1)

💍 Vă căsătoriți în 2027? Nu uitați de cocktail bar! 🍸Cocktailuri delicioase, prezentate impecabil și barmani cu experien...
17/10/2026

💍 Vă căsătoriți în 2027? Nu uitați de cocktail bar! 🍸

Cocktailuri delicioase, prezentate impecabil și barmani cu experiență. Asta aduce PoP Fizz Events la nunta voastră! 🥂

📩 Scrieți-ne în privat pentru ofertă și disponibilitate!

06/10/2026

💍 Voi vă ocupați de nuntă, de cocktailuri ne ocupăm noi! 🍸Un cocktail bar aduce varietate, culoare și un motiv în plus p...
03/10/2026

💍 Voi vă ocupați de nuntă, de cocktailuri ne ocupăm noi! 🍸

Un cocktail bar aduce varietate, culoare și un motiv în plus pentru invitați să se bucure de petrecere. 🥂

PoP Fizz Events înseamnă cocktailuri delicioase, barmani cu experiență și servicii de calitate, pentru o nuntă pe măsura așteptărilor voastre!

📩 Pregătiți nunta pentru 2027? Scrieți-ne în privat pentru ofertă și disponibilitate!

🍹 Vrei ca invitații să-și amintească și de barul de la nunta ta?Un cocktail bar aduce cocktailuri bune, ceva diferit pen...
26/09/2026

🍹 Vrei ca invitații să-și amintească și de barul de la nunta ta?

Un cocktail bar aduce cocktailuri bune, ceva diferit pentru invitați, poze foarte faine și un plus de energie la petrecere. 🍸

De ce PoP Fizz Events?
💪 10 ani de experiență
🍸 Cocktailuri bune și spectaculoase
👨‍🍳 Barmani experimentați
✨ Cocktail bar, Lemonade Bar & Tort de Shoturi

📅 Am deschis rezervările pentru 2027, iar primele date sunt deja ocupate.

Ai nunta în 2027? Scrie-ne în privat și îți trimitem oferta! 📩

🍸 La o nuntă cu PoP Fizz Events, cocktail barul nu stă într-un colț. Se întâmplă! 🔥Cocktailuri spectaculoase, bartenders...
05/09/2026

🍸 La o nuntă cu PoP Fizz Events, cocktail barul nu stă într-un colț. Se întâmplă! 🔥

Cocktailuri spectaculoase, bartenders care știu să facă show și invitați care se adună în jurul barului pentru încă un cocktail… și încă unul. 😎🥂

Pentru că un cocktail bar bun nu înseamnă doar băuturi.
Înseamnă atmosferă, interacțiune și distracție. ❤️

Iar PoP Fizz Events face asta din 2016. 💪

📅 Agenda 2027 este deja deschisă, iar primele date au început să se ocupe!

Aveți nunta în 2027?
📩 Scrieți-ne pentru ofertă și verificați disponibilitatea datei voastre.

PoP Fizz Events — cocktail barul care aduce oamenii împreună. 🍸🔥

💍 Aveți nunta în 2027? Atunci citiți asta înainte să începeți să căutați furnizorii. 🍸Unele lucruri pot fi lăsate pentru...
29/08/2026

💍 Aveți nunta în 2027? Atunci citiți asta înainte să începeți să căutați furnizorii. 🍸

Unele lucruri pot fi lăsate pentru mai târziu.
Data pe care v-o doriți la cocktail bar… poate nu. 😉

📅 Agenda PoP Fizz Events pentru sezonul 2027 este deja deschisă, iar primele date au început să se ocupe!

De ce să așteptați până când se apropie nunta?

🍸 Cocktailuri spectaculoase și gustoase
🍋 Lemonade Bar
🥃 Tort de shoturi
👨‍🍳 Bartenders cu experiență
🥂 Un bar care îi scoate pe invitați de la mese și îi aduce în mijlocul distracției

Suntem la evenimente din 2016, iar experiența ne-a arătat un lucru simplu:

Cei care se hotărăsc din timp au cele mai mari șanse să prindă data pe care și-o doresc. ❤️

📩 Nunta voastră este în 2027? Trimiteți-ne un mesaj și vă trimitem oferta + verificăm dacă data este disponibilă.

⚠️ Primul venit, primul servit.
Nu așteptați până când data voastră este deja rezervată. 😉

PoP Fizz Events — facem din cocktail bar unul dintre momentele de care invitații își amintesc. 🍸❤️

💍 Vă pregătiți nunta în 2027? Atunci poate e momentul să vă rezervați și cocktail barul. 🍸La PoP Fizz Events am deschis ...
22/08/2026

💍 Vă pregătiți nunta în 2027? Atunci poate e momentul să vă rezervați și cocktail barul. 🍸

La PoP Fizz Events am deschis agenda pentru sezonul 2027, iar primele date au început deja să fie rezervate. 📅

De ce aleg mirii un cocktail bar la nuntă?
🍸 cocktailuri pregătite pe loc
🍋 lemonade bar
🥃 tort de shoturi
👨‍🍳 bartenders cu experiență
🥂 un punct de atracție pentru invitați și, mai ales, multă distracție

Suntem în evenimente din 2016, iar pentru 2027 vrem să fim din nou alături de cât mai multe cupluri care își doresc o nuntă memorabilă. ❤️

📩 Vrei oferta pentru nunta ta din 2027? Scrie-ne în privat și verificăm disponibilitatea datei.

⚠️ Datele se rezervă în ordinea solicitărilor. Primul venit, primul servit!

20/08/2026

bar

💍 Dacă aveți nunta în 2027, NU lăsați cocktail barul pe ultima clipă! 🍸📅 Agenda PoP Fizz Events pentru 2027 este deschis...
08/08/2026

💍 Dacă aveți nunta în 2027, NU lăsați cocktail barul pe ultima clipă! 🍸

📅 Agenda PoP Fizz Events pentru 2027 este deschisă, iar primele date au început deja să se ocupe!

Știm că mai sunt multe de organizat până la nuntă… dar furnizorii pe care îi vreți cel mai mult nu așteaptă până în ultimul moment. 😉

La PoP Fizz Events găsiți:
🍸 cocktail bar cu băuturi spectaculoase și delicioase
🍋 lemonade bar
🥃 tort de shoturi
👨‍🍳 bartenders cu experiență
✨ atmosferă, interacțiune și un serviciu care îi face pe invitați să se ridice de la mese

Vreți să verificați dacă data voastră mai este liberă?
📩 Trimiteți-ne un mesaj și vă trimitem oferta pentru 2027.

⚠️ Rezervările se fac în ordinea solicitărilor. Primul venit, primul servit!

PoP Fizz Events | Din 2016, la petrecerile voastre. 🥂

🍸 Unele momente se uită. Atmosfera, niciodată.Când invitații se adună în jurul cocktail barului, nu se servesc doar băut...
05/07/2026

🍸 Unele momente se uită. Atmosfera, niciodată.

Când invitații se adună în jurul cocktail barului, nu se servesc doar băuturi. Se leagă conversații, se creează amintiri și apar cele mai naturale zâmbete ale serii. ✨

Dacă îți dorești un eveniment despre care invitații să vorbească și după ultimul dans, acum este momentul să rezervi.

📅 Foarte puține date disponibile în 2026.
📖 Agenda pentru 2027 este deschisă.

💬 Tu ce ai alege la primul cocktail al serii: dulce, fresh sau exotic?

Address

Bacau

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when PoP Fizz Events posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to PoP Fizz Events:

Shortcuts

Share