28/05/2026
"Bună, Doinița! 🤍
Vreau să îți mulțumesc din suflet ție și întregii echipe de la Salon Romantica pentru tot ajutorul, răbdarea și grija pe care mi le-ați oferit în alegerea rochiei mele de mireasă. 👰🏻✨
Rochia a fost absolut de poveste… exact ca o adevărată rochie de prințesă, așa cm am visat mereu. În momentul în care am îmbrăcat-o, am simțit că este „acea rochie”, iar asta se datorează în mare parte ție, pentru că m-ai făcut să mă simt specială, frumoasă și încrezătoare în fiecare probă.
Îți mulțumesc pentru răbdarea cu care m-ai ajutat, pentru sinceritate, pentru calm și pentru faptul că ai pus atât de mult suflet în tot ceea ce ai făcut pentru mine. Se vede câtă pasiune există în munca voastră și cât de mult vă pasă ca fiecare mireasă să se simtă minunat în cea mai importantă zi din viața ei. 🤍
Datorită vouă, m-am simțit exact cm am visat în ziua nunții mele, iar emoția pe care am avut-o când am îmbrăcat rochia o voi păstra mereu în suflet.
Voi recomanda salonul Romantica la orice mireasă, care dorește să se simtă specială! 🤗🥰😘
Eu am fost la o mulțime de saloane de rochii de mireasă, atât la Cluj, cât și în Alba, dar nu m-am simțit atât de bine în niciun salon. 🤗🥰😘"
Cuvintele frumoasei noastre mirese 🤍
Îți mulțumim din suflet!