13/12/2025
Kochani, nie ukrywamy tego że nasze moce przerobowe są na granicy zmęczenia ;) był październik, który zaskoczył nas baaardzo, listopad i black week na allegro 🥵🥵 czekamy, nie tyle na Święta, co na wolne, możliwość odpoczynku i spania dopołudnia 😅 ALEEEE dajemy na tej ostatniej prostej 200 % !!! Jesteśmy z wami do samych Świąt, pracujemy na full żeby Wasze zamówienia były na czas, jak i te stacjonarne tak i wysyłkowe. Deklaracje z firm kurierskich są. Czy się wywiążą? OBY 💪💪 sobota wieczór a my nie zwalniamy ! 😘 bo bez Was nie byłoby Nas.
Ten rok był trudny, ciężki, ale i satysfakcjonujący, ale o tym póxźniej. Teraz pracujemy na full 😅