06/06/2026
Drodzy, kochani Klienci🤍🥹 26 maja 2026 r. minęło 6 lat odkąd istnieje Pan Balon Zielona Góra 🤍 Przez 6 lat stworzyłyśmy myślę ponad 800 dekoracji balonowych, a to wszystko dzięki Wam. Dzięki waszemu zaufaniu, którym nas obdarzyliście. Kto by się spodziewał w 2020 r. kiedy się otworzyłyśmy podczas PANDEMII, gdy był naprawdę niepewny czas.., że ten biznes zaprowadzi nas do tego momentu. Jesteśmy niesamowicie wdzięczne za wszystko. Za to, że mogłyśmy uczestniczyć w tak ważnych dla Was wydarzeniach, że zaufaliście właśnie nam.., jesteśmy również wdzięczne za wspaniałe znajomości, które stworzyły się tylko przez to, że zaczęłyśmy robić BALONY! 😍❤️🥰 Dziękujemy każdemu Klientowi za zaufanie, za każdy kupiony u nas w sklepie balonik i za zamówienie pięknych dekoracji. Dziękujemy, że do nas wracacie i co roku możemy tworzyć dla Was coś pięknego ❤️🥰 Oto zlepek tylko części naszych realizacji ❤️ Zaczynałyśmy od małych girland, a teraz? Robimy duże realizacje dla Klientów indywidualnych jak i dużych firm ❤️ Jesteśmy przeszczęśliwe ❤️Pomimo, że zmęczenie jest ogromne to nie żałujemy ani minuty! Wasze zadowolenie i uśmiech na twarzy jest dla Nas najlepszą nagrodą.Życzymy sobie dalszych sukcesów i samych zawodowych Klientów ❤️ Pozdrawiamy Was serdecznie Monika i Kinga Pan Balon Zielona Góra ❤️🥰😍🥹🥹🥹🥹
DZIĘKUJEMY! ❤️