06/03/2026
Uwaga ‼️ uwaga …. W związku z sytuacją którą nastąpiła przed chwilą na POLSAT i Must Be the Music Polsat jesteśmy zmuszeni zamknąć karczmę na czas trwania programu i pobytu naszego wspaniałego zespołu w Stolicy…. W związku z obowiązkiem wyżywienia naszego wspaniałego zespołu FiśBanda. Niestety Szanowni Państwo dla Was będziemy dostępni od Świąt Wielkiej Nocy 🫶
A póki co głosujemy! I oglądamy! A na na żywo po poście i jak się z Warszawy już wrócą -posłuchamy :)