23/07/2025
🔥 Uroczyste zakończenie turnus 3🔥
/wrzucamy z kilkudniowym opóźnieniem ale wszystkim dziękujemy za cierpliwość 😁/
W piątek świętowaliśmy zakończenie turnusu 3, ostatniego w tym roku. Byłay podziękowania, nagrody, nasze TokToki, a po wszystkim wspólna dyskoteka
Dziękujemy:
🔹 Stowarzyszenie Wawrzyniec za zorganizowanie wyjazdu;
🔹 Miasto Zabrze za współfinansowanie projektu;
🔹 Rodzicom naszych uczestników;
🔹 Kadrze: Patrykowi, Ambrożemu, Michałowi, Dominikowi, Łukaszowi, Franciszkowi i Maćkowi;
🔹 Panu Jarek Przybył i wszystkim pracownikom Camping Bąków
🔹 Kluczbork oraz OSiR Kluczbork;
🔹 Ad Gustum;
🔹 Kropka S.C. Joanna i Artur Sufranek;
🔹 oraz wszystkim uczestnikom obozu Bąków 2025 / turnus 3.
Do zobaczenia za rok 😉