13/05/2025
Kochani żegnam się z Wami,nie wykonuję już cateringów, niestety jest wielu ludzi którzy chcieli mi utrudnić życie w związku z moją działalnością. Trudno powiedzieć czy to zawiść czy coś innego ale.. stało się. Strona pozostaje otwarta, ponieważ czasem będę wrzucać jakieś zdjęcia jedzonka. Jeśli będziecie mieć do mnie jakieś pytania związane z daniami można pisać na priv, chętnie pomogę, dam wskazówki co do przyrządzania niektórych potraw, jeśli tylko będę miała chwilę. Pozdrawiam serdecznie♥️