07/06/2026
Wyjątkowe niedzielne wesele Agaty i Gerauda odbywało się w zeszłym tygodniu w sali balowej w zamku .
W dekoracji wykorzystalam 500 róż najpiękniejszej ślubnej róży Paya Bianka.
Do wykonania tej dekoracji użyłam również mnóstwo eukaliptusa, oraz gipsowki.
Na sali pojawiło sie 6 kompozycji na wysokim transparentnym stojaku, oraz 6 świeczników wieloramiennych ze świecami oraz pojedynczymi kwiatami w szklanych wazonikach.
Dzięki użyciu wielu transparentnych elementów, dekoracja jest niezwykle lekka i delikatna, a złoto pojawiające się w niewielkiej ilości dodało całości elegancji i ponadczasowej klasy.
Agatę poznałam na Festiwalu Ślubnych Marzeń w . Od razu spodobał się jej mój styl, ale na podpisanie umowy musiałyśmy poczekać, ze względu na odległość czasową pomiędzy festiwalem a jej weselem.
Jest mi niezmiernie miło, ze Agata odrazu mi zaufała, a każdą moją propozycję przyjmowała z otwartością i ciepłem. Bardzo Ci dziękuję za ten wspólny czas na czacie i telefonie, który spędziłyśmy razem.
Mam nadzieję, że bawiliście się do białego rana 💕