05/04/2026
Święta, Święta, Święta 🐣🐣🐣
Kochani, już tradycyjnie świąteczne życzenia dla Was zacznę najpierw od PODZIĘKOWANIA 💙 💙
od ponad tygodnia w Bławatku to był bardzo kwiatowy i bardzo świąteczny czas 💙 cieszymy się że tylu z Was do nas zajrzało 💙
kolejne święta, kolejne okazje pokazują nam, że nie ma mowy o zwolnieniu tempa 😅 niezmiennie ze wzruszeniem zaskakujecie nas swoją obecnością w Bławatku i...gestami 💙💙
a szczególne podziękowania należą się naszemu wieeeeeloletniu klientowi, który po odbiór zamówienia w Wielka Sobotę przyszedł ze święconką również dla nas....niezwykle miłe, że było przeznaczone miejsce w koszyczku na 🥚🥚 również dla Bławatkowego zespołu 🥹💙
takie momenty dostarczają mnóstwo wzruszeń i dają mi do zrozumienia, że Bławatek to nie tylko kwiaciarnia- to coś więcej…🥹
Na ten świąteczny czas życzymy samych pięknych chwil, dużo radości i żeby każdy z Was spędził Święta tak jak lubi 💙
ania z zespołem
a po świętach wracamy do Was w czwartek (9.04)🪻💐🌷