07/01/2026
To już ostatni dzień Jarmarku.
Od godziny 17:00 nasi wystawcy zaczną powoli zamykać swoje stoiska.
Podsumowując tegoroczny jarmark...
Na początku, kiedy wszystko się zaczynało, wielu zastanawiało się, czy przyjdą mieszkańcy, turyści i miłośnicy tego wydarzenia. Bywały dni, kiedy poruszanie się między stoiskami było utrudnione.
Nie byliśmy w stanie przewidzieć, jaka będzie pogoda — czy będzie ciepło, deszczowo, zimno, czy może spadnie śnieg. A jednak doświadczyliśmy wszystkiego.
Serdecznie dziękujemy naszym wystawcom, którzy w tych wyjątkowych warunkach byli z nami, tworząc niezapomnianą atmosferę, jaką można poczuć tylko na naszym wrocławskim jarmarku.
Wrocławski Rynek to miejsce wyjątkowe, ale i bardzo wymagające, które zawsze stawia przed nami duże wyzwania.
Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w organizacji tego wydarzenia:
Straży Miejskiej i Policji, które czuwały nad bezpieczeństwem,
medykom, którzy byli z nami,
pracownikom Urzędu Miasta za cenne wsparcie i merytoryczne rady,
firmie sprzątającej za dbanie o porządek,
oraz oczywiście naszym wystawcom, którzy wybrali Wrocław jako miejsce do prezentacji swoich produktów. Wiemy, że w Polsce odbywa się wiele jarmarków, a mimo to właśnie nasz Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy zdobył ich serca.
Dziękujemy całej ekipie organizacyjnej, która przygotowała jarmark i dbała o każdy szczegół. Przez niemal całą dobę byli dostępni, odpowiadając na maile, odbierając telefony i odpowiadając na każde pytanie. Jarmark to prawdziwe poświęcenie.
Nad całością czuwało prawie 50 osób, a podczas demontażu zaangażowanych będzie ponad 150 osób.
Życzymy wszystkim udanego powrotu do domu.
A my już teraz, w ostatni dzień jarmarku, możemy powiedzieć: „Do zobaczenia!”.