06/05/2025
Dzień dobry .
Drodzy Klienci naszej Kwiaciarni .Pragniemy Państwu podziękować za te kilka lat ,kiedy mogłyśmy dla Państwa tworzyć kompozycje ,bukiety i realizować różne zamówienia niejednokrotnie inne ,przewrotne i te klasyczne .
Dziękujemy za to ,że uczestniczyłyśmy w wielu bardzo ważnych wydarzeniach w Państwa życiu po przez tworzenie z kwiatów przeróżnych kompozycji .
Było nam niezmiernie miło pracować dla Państwa .
Dziś jednak pragniemy przekazać,że zamykamy kwiaciarnię by moc rozwijać się dalej na innej płaszczyźnie zawodowej .Praca z Państwem nauczyła nas wielu nowych doświadczeń.Pozwoliła nawiązać wiele nowych ,cudownych znajomosci i relacji ,które są nieopisanym dobrem ,które pozostanie na zawsze z nami .
Dziękujemy serdecznie
Kwiaciarnia Monstera