26/05/2026
Sukienka 💃, puch ❄, czarne tło 🖤... i gotowa sesja w obłoczkach 🤩
Umówmy się na zdjęcia u mnie w studio lub w plenerze! 😄 Realizuję przeróżne pomysły, nie tylko swoje ale i Wasze!
👉 Napisz wiadomość lub wejdź na www.terx.it/foto (link w bio)
Bujała w obłokach: IG .megi 😉