13/06/2026
Zobaczcie, co działo się w MAL-u w tym tygodniu! 🌟
W ramach RetroKlubu na naszej scenie seniorskiej wystąpił Czesław ze swoim włoskim akordeonem.
Podczas warsztatów kolażu z Kasią wycinałyśmy i wycinaliśmy z gazet najróżniejsze rzeczy, tworząc obrazy naszych wymarzonych miast.
W piątek rozruszałyśmy swoje ciała podczas Free Movement Cafe z Tiną, a później wspólnie śpiewaliśmy podczas naszego ulubionego Karaoke z Sebastianem!
A dziś i jutro trwają warsztaty o radzeniu sobie ze stresem z Izabelą.
Dziękujemy za ten tydzień wszystkim wspaniałym inicjatorkom i inicjatorom wydarzeń oraz uczestniczkom i uczestnikom. To dzięki Wam, Waszemu zaangażowaniu i sercu, które wkładacie w każde spotkanie, nasz MAL jest tak przytulnym i otwartym miejscem 💗
Jesteśmy tu dla Was. Jeśli macie pomysły na wydarzenia i inicjatywy to chętnie Was w nich wesprzemy. Możemy pogadać na żywo, można do nas pisać maile i wiadomości. Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia ✨