19/03/2016
Moi Drodzy, z przykrością informuję że z dniem 25.03.2016 zamykam moje Studio Kwiatowe Fleur. Kończy się pewien etap....bardzo przyjemny ale i pracowity....od kwietnia/maja będę pracować w bardzo dobrej firmie zajmującej się dekoracjami również kwiatowymi. Niestety nie będę mogła realizować dotychczasowych drobnych zamówień. Wszystkim niezmiernie dziękuje za zaufanie, pochlebne słowa i wszystko co mnie pozytywnie napędzało do twórczości florystycznej