28/08/2020
Serdecznie polecam Ślubnie Cudnie! Dekoracja sali była piękna, bukiet był cudowny! Wszystkie ustalenia były dokonywane telefonicznie/mailowo co nie przeszkodziło w idealnie kwiatowym dopełnieniu naszego dnia! Bardzo dziękujemy i polecamy!
Słowa pani Kamili są bezcenne. 💐🥰
Radość z się multiplikuje, kiedy odbiorca widzi tak samo, jak my. Rzeczywiście nie spotkałyśmy się, a taki bezpośredni kontakt zawsze dużo daje. Wysyłałyśmy sobie dużo zdjęć i trochę rozmawiałyśmy przez telefon. Zamykałam oczy w trakcie rozmowy, próbując wyobrazić sobie przyszłą Pannę Młodą. Miała delikatny i ujmujący głos i bardzo się cieszę, że dzięki naszej pomocy kwiaty tak pięknie ozdobiły ten najpiękniejszy dla niej dzień.
odbyło się w malowniczym miejscu, jest to Hotel "Na Uboczu" *** w Warszawie