11/03/2026
Drodzy Klienci,
jeśli chcieliby Państwo złożyć zamówienie w mojej kwiaciarni, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny.
Obecnie występują u mnie drobne problemy techniczne, przez co nie mam możliwości na bieżąco odczytywać ani odpowiadać na wiadomości wysyłane przez Facebooka.
Bardzo przepraszam wszystkie osoby, które napisały do mnie w wiadomościach prywatnych i nie otrzymały jeszcze odpowiedzi.
Gdy tylko problemy techniczne zostaną rozwiązane, poinformuję Państwa o tym tutaj na Facebooku i wrócę do odpowiadania na wiadomości.
Dziękuję za wyrozumiałość oraz zapraszam do kontaktu telefonicznego 🌸