14/06/2026
🌧️💃 Cóż za piękny występ Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzierzkowiacy” podczas Wojewódzkiego Przeglądu Dziecięcych Zespołów Pieśni i Tańca w Annopolu!
Wspaniała atmosfera, kolorowe stroje, szerokie uśmiechy uczestników i ogromna radość ze wspólnego tańca sprawiły, że nawet deszcz nie przeszkodził w prezentacji pięknego korowodu na annopolskim rynku.
Serdecznie dziękujemy za gościnę Pani Marcie Mochol Dyrektor Centrum Kultury w Annopolu oraz całej ekipie z Opolska Szkoła Tańca - Centrum Inicjatyw Artystycznych za doskonałą współorganizację tego wydarzenia.
Słowa uznania kierujemy do wszystkich dzieci, które z dumą reprezentowały Gminę Dzierzkowice, ich rodziców za opiekę i wsparcie oraz naszej Pani Instruktor Agnieszka Pietrzak za przygotowanie zespołu do występu.
Już dziś zapraszamy na obchody 700-lecia Gminy Dzierzkowice, podczas których „Dzierzkowiacy” ponownie zaprezentują swoje umiejętności taneczne. Występ zespołu odbędzie się 5 lipca.
Do zobaczenia! ❤️