25/06/2025
📦✨ Ostatnie paczki gotowe do odbioru!
To znak, że kończy się kolejny intensywny i piękny rok szkolny za obiektywem 🎓
Dziękuję wszystkim szkołom, przedszkolom, nauczycielom, a przede wszystkim Rodzicom, którzy zaufali mi i zaprosili mnie do stworzenia pamiątek z wyjątkowych chwil📷
Każda sesja to dla mnie ogromna radość i duża odpowiedzialność.
Każde tablo, zdjęcie klasowe, indywidualne, każde zdjęcie koleżeńskie to osobna historia. Dziękuję, że mogłam je z Wami zapisywać ❤️
Na zdjęciu – ostatnie zamówienia ✉️📎 ostatnie przewiązanie sznurkiem, dołączenie podziękowań. Zanim zacznie się wakacyjna cisza, jeszcze kilka paczek trafi do swoich właścicieli 😊
☀️ A co dalej?
W wakacje ładuję baterie i... już planuję nowe aranżacje, stylizacje i niespodzianki na przyszły rok! 📅💡
Do zobaczenia po wakacjach!
Jeśli chcesz zarezerwować termin na jesienne lub zimowe sesje – pisz śmiało, kalendarz się już powoli zapełnia 💌