23/09/2024
Za tydzień ruszamy z zajęciami w GOKu!!!
Kto jeszcze się zastanawia, kto się jeszcze nie zapisał, kto nie chce by inny zajął jego miejsce i by się okazało, że wolnych miejsc już nie ma - ten niech spieszy ze zgłoszeniem swojego udziału w naszych zajęciach. Zgłaszamy się do GOKu, osobiście, telefonicznie bądź poprzez FB i Messengera. Wraz z początkiem października zaczynamy i czekamy na Was. Co bardzo ważne wszystkie zajęcia i warsztaty dla dzieci i młodzieży w tym sezonie są nieodpłatne, a więc po prostu darmowe!!! Odpłatne będą tylko zajęcia dla dorosłych. Przypominamy więc, że:
-w poniedziałki zapraszamy na warsztaty fotograficzne dla początkujących w siedzibie GOK, a zaawansowani będą kontynuować swoją edukację w świetlicy w Stawie
- we wtorki zapraszamy na zajęcia plastyczne
- w środy zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w GOKu i zajęcia dla mażoretek orkiestry w Iwanowicach.
O kolejnych grupach będziemy informować w późniejszym terminie.