26/05/2026
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam! ❤️🌸
Dziękujemy Wam, drogie Mamy:
✨ Za cierpliwość, która nie ma granic.
✨ Za to, że Wasz dom zawsze pachnie bezpieczeństwem.
✨ Za każde ciepłe słowo, gdy cały świat mówił „nie”.
✨ I za to, że po prostu JESTEŚCIE.
Życzymy Wam dzisiaj (i przez cały rok!) mnóstwa zdrowia, spokoju w sercu, powodów do dumy ze swoich pociech oraz chwil tylko dla siebie. Niech Wasz dzień będzie tak piękny i promienny, jak najwspanialszy bukiet kwiatów! 💐✨
P.S 🚨 HALO, ZAPOMINALSCY! 🚨
Jeżeli ten post właśnie uświadomił Ci, że to DZISIAJ, a Ty jedziesz do Mamy z pustymi rękami... bez paniki! Jeszcze zdążymy stworzyć bukiecik! 😎
📍 ul. Przyjaciół Żołnierza 4, lok. 40
📞 783 400 033
🌐 https://www.kwiaciarniaismena.pl