18/02/2026
My też czekamy na wiosnę , w międzyczasie piszemy do Was prośby o wsparcie naszego lokalnego , małego biznesu. Mamy nadzieję, że nie pozostaniecie obojętni . Razem możemy więcej !
Jesteśmy bardzo wdzięczne za każde zakupy i miłe słowa , które do nas kierujecie:)
Od blisko 20 lat tworzymy dla Was kwiaty z sercem – i to właśnie dzięki Wam nasza kwiaciarnia może się rozwijać. 🌿
Każde zamówienie to realne wsparcie lokalnej marki, którą budujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.
Każde udostępnienie to szansa na kolejne realizacje i następne piękne historie zapisane w kwiatach.
W przyszłym roku, w lutym, będziemy świętować równe 20 lat istnienia naszej kwiaciarni – to dla nas , a zwłaszcza dla Basi ogromny powód do dumy i wdzięczności.
Jeśli możesz —
udostępnij 🌸
zamów 🌸
poleć znajomym 🌸
zostaw opinię lub komentarz 🌸