07/06/2026
✨ Są takie wesela, które zostają w sercu na długo... ✨
Wczoraj miałam ogromną przyjemność prowadzić animacje dla dzieci podczas pięknego wesela w Hotel Restauracja Mały Młyn ❤️
Dzieci bawiły się w plenerze, w otoczeniu klimatycznej roślinności, świateł i wyjątkowej atmosfery piękną i relaksu.
Gdy Para Młoda wraz z gośćmi wyszła na sesję zdjęciową, delikatnie przenieśliśmy nasze aktywności tak, aby nie przeszkadzać uczestnikom sesji,
fotografce Do Pary Fotografia
i kamerzystce 25klatek, które serdecznie pozdrawiam i POLECAM gorąco!🔥
Dzieci nadal świetnie się bawiły, a w tle płynęła muzyka, która tworzyła piękny klimat i pomagała wszystkim czuć się swobodnie przed obiektywem. 📸🌿
Wieczorem przyszedł czas na jeden z najbardziej wzruszających momentów – zimne ognie. ✨
Przy odpowiednio dobranej muzyce, o którą mnie poproszono, goście śpiewali razem, uśmiechali się i tworzyli niezapomniane wspomnienia. Atmosfera była po prostu magiczna.
Największą nagrodą za moją pracę były jednak słowa, które usłyszałam od Pary Młodej, gości oraz fotografki i kamerzystki. ❤️
Były podziękowania, rozmowy, pytania o moją działalność i wiele ciepłych słów.
W pewnym momencie fotografka zaproponowała, aby podziękować animatorce za opiekę nad dziećmi...
i wtedy usłyszałam
❤️brawa od zgromadzonych gości❤️
to był moment, którego nie zapomnę bardzo długo. 🥹
A na sam koniec, gdy już zaczynałam pakować sprzęt, dzieci pytały: "Czy będą jeszcze zabawy?"
podeszła do mnie też dziewczynka i powiedziała:
🩷„Dziękuję za świetne zabawy. Było super. Jesteś bardzo miła. Chciałabym, żebyśmy kiedyś jeszcze się spotkały, ale niewiem czy to będzie możliwe”🩷
Właśnie dla takich chwil kocham to, co robię❤️
Dziękuję za zaufanie, wszystkie uśmiechy, przytulasy i dziecięcą radość. To dla mnie coś znacznie więcej niż praca. 🌸
Jeśli szukacie animatora na wesele, komunię, festyn, piknik rodzinny lub inną uroczystość – zapraszam do kontaktu. 😊
❤️🎈✨