03/08/2022
HALO URSYNóW!!
Nie mogliśmy obojętnie przejść obok sytuacji, w której kwiaciarnia, funkcjonująca od blisko 30 lat, zamyka swe podwoje i niemalże z dnia na dzień przechodzi w niepamięć.
Wzięliśmy się w garść i zamiast na urlop, postanowiliśmy przystać na propozycję odstąpienia punktu przy Romera 2, by tchnąć w nie nowego ducha.
Jak nam wyszło? A może nas odwiedzicie?