11/02/2018
Dziś w Skarżysku odbył się szereg wydarzeń związanych z upamiętnieniem masowych egzekucji z 1940r.
Po mszy oraz uroczystości pod mogilą rozstrzelanych na Borze złożone zostały wieńce.
Jednym z nich była przygotowana u nas kompozycja z białych i czerwonych goździków.
🇵🇱🇵🇱🇵🇱