14/04/2026
Z miłości do słodkości postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność 🔥🔥🔥
I tak powstaje w Pałacu w Sicienku kawiarnia o nazwie Filiżanka ☕
Kiedy otwarcie? Będziemy informować na bieżąco 😉
Na razie jesteśmy w trakcie generalnego remontu, żeby stworzyć miejsce z pasją, miłością, z klimatem, gdzie będzie można spędzić chwilę przy dobrej kawie i smacznym ciastku.
Pracujemy nad lodami rzemieślniczymi.
Będzie można u nas kupić ciasta, bez polepszaczy i konserwantów, będą opcje bezglutenowe i wegańskie.
Gofry rzemieślnicze i to takie, że nie da się przejść obojętnie, wszystko bez chemii, bo w końcu podajemy to naszym bliskim, a bliscy zasługują na to, co najlepsze. ♥️♥️♥️
A wszystko to robione z dbałością o szczegóły.
Słodkie stoły na zamówienie z monoporcjami i deserami, czyli to na co wcześniej nie było czasu i miejsca, a w sercu ciągle było .......
Koktajle bezalkoholowe, matcha i wiele wiele innych pyszności!
Opcje wytrawne też będą dostępne, tu jeszcze pracujemy nad ofertą.
Będzie ciekawie 🔥🔥🔥
Już dziś Was gorąco zapraszamy ♥️♥️♥️
Joanna i Marcin Szczypiorscy