02/05/2026
Miło nam ogłosić, że Prezes naszej Spółdzielni Pan Leszek Wasiewicz został powołany w skład Krajowego Komitetu Rozwoju Ekonomii Społecznej V kadencji na lata 2026–2029.
Inauguracyjne posiedzenie odbyło się 29.04.2026 r. w Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Obecność Pana Prezesa w tak prestiżowym gremium to dowód ogromnego zaufania oraz uznania dla jego zaangażowania w rozwój lokalnych inicjatyw. To dla nas sygnał, że wartości, którymi kierujemy się w Spółdzielni, są dostrzegane na szczeblu centralnym.
Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji nowych zadań! Wierzymy, że ta współpraca na szczeblu ministerialnym przełoży się na realne wsparcie dla sektora ekonomii społecznej. 🤝