09/06/2026
Minęły już 4 tygodnie od momentu, gdy uruchomiliśmy nasz Kwiatomat! 🌸
Szczerze mówiąc, nie spodziewaliśmy się aż tak ciepłego przyjęcia. Dlatego dziś chcemy Wam wszystkim z całego serca podziękować. ❤️
Dziękujemy za każde udostępnienie, każde miłe słowo, wielokrotnie zaczepialiście nas mówiąc że jest piękny i chwaliliście nasze kwiaty !! Dziękujemy za każdą rekomendację i oczywiście za każdy zakup. To właśnie dzięki Wam nasz Kwiatomat żyje przez całą dobę i cieszy coraz więcej osób.
Przez ostatni miesiąc mieliśmy naprawdę ręce pełne pracy!
W weekendy Kwiatomat potrafi opróżniać się w błyskawicznym tempie, dlatego kilka razy dziennie dokładamy świeże bukiety, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Od początku przyświecała nam jedna idea – kwiaty powinny być dla każdego.
Uważamy, że piękny bukiet nie powinien być luksusem dostępnym tylko dla wybranych.
Chcemy zachęcać do częstszego obdarowywania bliskich kwiatami, sprawiania sobie małych przyjemności
i wnoszenia odrobiny piękna do codzienności.
Dlatego zawsze będziemy stawiać na atrakcyjne i uczciwe ceny!!!!
Cieszy nas również fakt, że nasz Kwiatomat wzbudza tak duże zainteresowanie 😃😃
Czasem obserwujemy osoby, które bardzo dokładnie oglądają jego zawartość i robią zdjęcia. 😊 o ile nie jest to osoba z branży 😃 to miło jest popatrzeć na was i wasz zachwyt , chociaż tak teraz sobie myślę też że miło jest w sumie że konkurencja interesuje sie naszymi bukietami a może
i inspiruje 😃😃
My sami nigdy nie mieliśmy zwyczaju wysyłać nikogo do podglądania pracy innych. Każdy z nas ma przecież własne pomysły, własną drogę i swoich klientów.
Ale dziękujemy😃 w sumie to Traktujemy to jako dowód na to, że nasza praca jest zauważana 😃
My natomiast skupiamy się przede wszystkim na tym, co kochamy najbardziej – tworzeniu pięknych bukietów i dbaniu
o naszych klientów.
Jeszcze raz dziękujemy za ten pierwszy miesiąc. To dopiero początek, a już daliście nam ogromną motywację do dalszego działania. ❤️
Kwiaty mają cieszyć każdego , a przede wszystkim mają być na każdą kieszeń a nie tylko na wybraną ❤️❤️🌺
Chciałam jeszcze dodać coś dla mnie bardzo ważnego !!
Ten ostatni miesiąc był dla mnie wyjątkowy nie tylko zawodowo. Kwiatomat powstał
w bardzo trudnym czasie mojego życia, gdyż bliska mi osoba ciężko choruje.
Dlatego tym bardziej jestem wdzięczna
za każde miłe słowo, każdą wiadomość, każde zdjęcie i każdy zakup.
Wasze wsparcie, życzliwość i dobre słowa dały mi dużo siły w momencie, kiedy bardzo jej potrzebowałam.
Dziękuję Wam z całego serca za tak ciepłe przyjęcie naszego Kwiatomatu. 💚🌸
Zapraszamy do naszego pięknego Zielonego Kwiatomatu 24/7 – świeże kwiaty czekają na Was każdego dnia!