02/07/2021
Kochani!
Z końcem czerwca działanie kwiaciarni zostało zawieszone.
Chcielibyśmy podziękować każdemu, kto przyczynił się do otwarcia jak i działania naszej kwiaciarni. Nie mówimy "do widzenia", tylko " do zobaczenia" w przyszłości.
Pozdrawiamy ciepło Beata & Bartosz 🌹❤️