11/06/2026
I takie to było zakończenie sezonu!
Ciężko nam powiedzieć, jak to się stało, że to już koniec. Czy tyko nam tak to przeleciało?
We wtorek podbiliśmy ten sezon artystyczną pieczęcią. Na scenie stanęły nasze zespoły, prezentując to, co udało im się stworzyć w tym roku. Zobaczyliśmy:
- Magiczny Świat Teatru i Muzyki;
- DZR Pawłowice;
- TeArt;
- Fantazja;
- TRiA;
- eM.
A na koniec przenieśliśmy się w świat oglądamy przez obiektyw naszych młodych fotografów. Wernisaż grupy Perspektywa był podsumowaniem pracy, warsztatu i różnych momentów, które zostały uchwycone aparatem.
Wydarzenie przygotowały nasze instruktorki: Oliwia Rutkowska, Klaudia Macharzyńska, Monika Kurowska, Kasia Wasilewicz, Danuta Brandys, Małgorzata Dec.
Gratulujemy wszystkim artystom i dziękujemy, że byliście z nami w tym sezonie. Mamy nadzieję, że widzimy się po wakacjach!
zdjęcia: Oliwia Rutkowska