07/07/2022
TO KONIEC.
Kiedy na przełomie 2019/2020 pisaliśmy, że to były najtrudniejsze dwa lata naszego żyćka to nie wiedzieliśmy co dopiero nadejdzie. Następny czas zmienił obraz wielu branż w tym ślubnej, która dostała mocno, a wraz z nią i my. Jednak nie o tym miał być ten wpis, żeby narzekać bo "karuzela" kręci się dalej, a u nas wszystko w porządku. Chciałem się w końcu przywitać po tak bardzo długim czasie ciszy w social mediach i ten przydługi wstęp jest po to by wytłumaczyć naszą nieobecność w nich. Mimo, że wciąż aktywnie działaliśmy z fotografią nastała cisza "w internetach" . Spowodowana ona była tym, że chcieliśmy trochę zwolnić, sprawdzić co nam w głowach siedzi, w którym kierunku chcemy podążać. Stwierdziliśmy na pewno, że dobrze jest robić to co robimy czyli spotykać Was. Dzielić z Wami wiele szczęśliwych chwil. Potrzebowaliśmy trochę czasu by obmyślić i wprowadzić zmiany, głównie techniczne i organizacyjne, żeby jeszcze lepiej i szybciej móc działać fotograficznie. Liczę, że nasi klienci szybko zauważą efekty tych zmian.
TAKŻE JAK NA WSTĘPIE, TO KONIEC. Koniec ciszy więc ruszamy z wpisami na social media i zapisami na śluby oraz sesje.
Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim naszym wiernym klientom czy może lepiej teraz pasuje, naszym ziomalom, którzy mimo tej internetowej ciszy pisali, dzwonili i zapraszali nas na swoje uroczystości oraz wspólnie realizowaliśmy świetne sesje. Wynieśliśmy z nich masę świetnych kadrów, wspomnień i rozmów. Dzięki Wam dużo łatwiej było przejść przez ten zwariowany czas i wrócić do normalności 🙂 BIG LOVE DLA WAS ❤️
By nie przedłużać..
ściskam wszystkich, którzy przebrnęli przez ten post i do zobaczenia
2metrowy.