15/07/2021
Miałam dzisiaj wstępną konsultację z Pauliną, która ma konkretną wizję swojego przyjęcia, określone możliwości jej realizacji i stoi przed wyzwaniem wyboru miejsca.
I pod koniec rozmowy wybrzmiało, że bardziej niż brak idealnego miejsca doskwiera jej to, że źle wybierze i będzie tego żałować, a to jest tak ważny dzień i tak bardzo jej na nim zależy.
I czuję, że do takich ważnych wyborów potrzebujemy określić, co to znaczy źle podjęta decyzja, czego możemy żałować, czym możemy się rozczarować. A po drugiej stronie określić, czy i jak możemy się do tego przygotować. O co możemy zapytać, na co zwrócić uwagę, żeby nie czuć się oszukanym, zaniedbanym, z poczuciem winy, że źle wybraliśmy.
I pewnie, że do tego potrzeba jeszcze zaufania do siebie, pewności co do swoich wyborów, ale jeśli nam ich brakuje to trzeba się posiłkować tym, co jest.
I poczułam też, że ta rozmowa pozwoliła tak to uporządkować i wniosła odrobinę spokoju. A mnie skłoniła do zaproszenia Was, jeśli tego potrzebujecie, do takiej konsultacji ze mną :)
Pierwsza jest po to, żebyście poznały mój punkt widzenia, sposób pracy i kosztuje Was 50 zł.
Zainteresowane Istoty zapraszam do wysłania wiadomości, znajdę dla Was jakiś termin w tym szalonym czasie, bo czuję, że poza cudnym kończeniem procesu współpracy na ślubach potrzebne jest też wsparcie na samym początku i w trakcie.
Photo: unsplash