01/01/2026
Drodzy!
Z okazji rozpoczynającego się Nowego Roku 2026 życzymy wszystkim Przyjaciołom, Znajomym, Klientom i Rodzinie wszystkiego co najlepsze, żeby zdrowie dopisywało, bo to najważniejsze, radość i szczęście towarzyszyły, aby w sercach była miłość, a pokój nas otaczał ✨
Dziękujemy za kolejny, miniony rok, za to że byliście z nami, za miłe słowa, uśmiech, za to, że mogliśmy zrealizować Wasze zamówienie i spełniać oczekiwania ☺️
Życzymy sobie i Wam, żebyśmy mogli się spotykać i współpracować w 2026 🥳
Do siego Roku!
Małgosia i Wojtek