08/01/2026
„Pies z toalety” był dziś u weterynarza.
Okazuje się, że ma raptem rok, dziecko.
Pełny pcheł (spokojnie, już po nich) i pełny marzeń o nowym życiu.
Działamy 🙂!
Ps poprosiłem Was wczoraj, byście polubili jego zdjęcie w komentarzu z dopiskiem „no cześć”, zrobiliście to raptem 35 tys. razy 🙄
No to cześć! 🙂